Czym jest Natura Resort?

Natura Resort Apartments powstały z dawnego budynku ośrodka wczasowo-szkoleniowego Ministerstwa sprawiedliwości “Jurysta” przy ulicy Rozewskiej 44 w Jastrzębiej Górze. Budynek przeszedł generalny remont zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Teraz wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy nowoczesnością i nietuzinkowym designem. Budynek posiada trzy kondygnacje oraz użytkowe poddasze. Został też wyposażony w windę.

 

To doskonała inwestycja zarówno jeżeli szukacie Państwo niewielkiego apartamentu dla siebie, jak i pod wynajem. Nasze apartamenty stanowią wspaniałą przystań – w sam raz na krótszy wypoczynek, kilkumiesięczny pobyt w nadmorskiej okolicy lub miejsce stałego zamieszkania.

Inwestycja
INWESTYCJA Z myślą o Tobie

70

apartamentów czeka na Państwa - każdy posiada miejsce parkingowe

od 22m2

apartamenty o powierzchni od 22 m2

100m

spacerkiem do pięknej i szerokiej plaży

13 500

ceny już od 13 500 zł/m2

W Natura Resort Apartments czeka na Państwa 70 eleganckich apartamentów o różnej wielkości - od niewielkich kawalerek do lokali z jedną lub dwiema sypialniami. W każdym znajduje się balkon lub taras (na parterze) z widokiem na wysoki, zielony żywopłot. W dwóch największych apartamentach wygospodarowano też dodatkową przestrzeń na saunę. 

 

W budynku znajdują się liczne dodatkowe udogodnienia - recepcja, rowerownia, siłownia, pomieszczenia gospodarcze oraz dodatkowa przestrzeń rekreacyjna przeznaczona do zagospodarowania przez mieszkańców, na przykład do gry w ping-ponga, bilard lub kącik dla dzieci. Projekt przewiduje również zagospodarowanie terenu miejscami postojowymi, ścieżkami i zieleńcami.

Inwestycja - SPEŁNIAMY MARZENIA Cisza polskiej natury
SPEŁNIAMY MARZENIA Cisza polskiej natury

Piękne plaże, wysokie klify, liczne piesze i rowerowe szlaki, a do tego zdrowe, orzeźwiające powietrze przy każdej pogodzie. Taka lokalizacja zachwyci każdego. Bez względu na to, czy marzysz o własnym punkcie wypadowym nad Bałtykiem, czy też szukasz udanej inwestycji w apartamencie pod wynajem, Natura Resort Apartments będzie doskonałym wyborem.

ZOBACZ APARTAMENTY
BLIŻEJ Z NATURĄ Najbliższe plany

Już w II kwartale 2021 roku, do użytku zostanie oddany kolejny budynek, oddalony zaledwie o 20 m od Natura Resort Apartments. Miejsce to uatrakcyjnią: restauracja, kawiarnia, baseny z hydroterapią, sala fitness oraz kort tenisowy.  

Projekt przewiduje również zagospodarowane terenu miejscami postojowymi, ścieżkami pieszymi oraz zieleńcami.

Inwestycja - BLIŻEJ Z NATURĄ Najbliższe plany
Inwestycja - BLIŻEJ Z NATURĄ Najbliższe plany

Restauracja i kawiarnia

Basen

Hydroterapia

Nasze lokale

BLIŻEJ Z NATURĄ Piękne zachody słońca przez cały rok

Wysoki na 33 metry jastrzębski klif pozwala obejrzeć niepowtarzalne zachody słońca o każdej porze roku. Wieczorny spacer w stronę latarni Rozewie, a potem wzdłuż morza ku słynnej Gwieździe Północy; obserwowanie, jak zachodzące słońce ciepło oświetla słynne klify i wdychanie pełną piersią uzdrawiającej morskiej bryzy. To nigdy się nie znudzi!

Inwestycja - BLIŻEJ Z NATURĄ Piękne zachody słońca przez cały rok
ZOBACZ Galerię zdjęć
Inwestycja - BLIŻEJ Z NATURĄ Piękne zachody słońca przez cały rok

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem apartamentu lub nie znaleźliście na naszej stronie wszystkich potrzebnych informacji, zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele z przyjemnością odpowiedzą na dodatkowe pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. 

Ta inwestycja to doskonały wybór.

SPRAWDŹ KONTAKT DO NAS

Kontakt Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Alicja Neubauer

Alicja Neubauer

specjalista ds. sprzedaży
Magdalena Bombała

Magdalena Bombała

specjalista ds. sprzedaży
Pełny kontakt